Haberler

Nikon Paris Seyahati

23rd Nov 2018

Tüm yıl boyunca Nikon camlarımıza değer vererek, en fazla satışı gerçekleştiren müşterilerimiz, 8-11 Kasım tarihlerinde Nikon Paris Seyahati’nde buluştu. 20 müşterimizin katılımı ile gerçekleşen turumuzda; Paris Şehir Turu, Nikon-BBGR fabrika ziyareti ve Nikon makineler departman ziyareti ile keyifli bir seyahat geçirdiğini düşündüğümüz tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Nikon Çerçeve Lansman Toplantısı

23rd Nov 2018

Nikon Club üyelerimize özel olarak gerçekleştirilen Nikon Çerçeveleri Lansman Toplantısı 5-7 Ekim tarihlerinde Antalya Concorde DeLuxe Otel de gerçekleşti. Toplantıya, Nikon Bölge Direktörü Yutaka Kishimoto ve Nikon Çerçeveleri Departman Müdürü Thomas Juraver de katılarak çeşitli sunumlar yaptılar. Yeni Nikon cam ve kaplamaların da tanıtıldığı toplantımıza tüm bölgelerden yaklaşık 100 müşterimiz katıldı.
Nikon güneş ve optik çerçeve modellerinin ilk kez tanıtıldığı toplantıya eşlik eden tüm katılımcılar; bu özel ürünlere lansman fiyatlarıyla sahip olma şansı yakaladılar. Tüm müşterilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Nikon Nice UV Drive

23rd Nov 2018

Gece araç kullanırken yaşadığınız parlama şikayetlerine son!!!
Nikon camlarda, yeni Nice UV Drive kaplama ile, gece görüşünüzü çok daha kolay hale getiriyor. Özellikle araç farlarında veya gece ışıklardan gelen parlama şikayetlerini azaltan teknolojiyi tüm Nikon reçete camlarımızda sizlerle buluşturuyoruz.

Nikon Vida Serisi Ürün Lansmanı

23rd Nov 2018

Nikon stok ürünlerimizi zenginleştirmeye devam ediyoruz…
Tüm kullanıcıların Nikon camlara daha rahat ulaşmasını sağlamak ve Nikon kalitesi ile buluşmalarını kolaylaştırmak adına, stok ürünlerimize yeni camlar ekliyoruz.
Nikon 1.56, 1.61, 1.67AS ve 1.74AS ürünlerimiz portföyümüze eklemiş bulunuyoruz.

Nikon 100.yıl Toplantısı

04th Oct 2017

27-28 Eylül 2017 tarihlerinde Klup üyelerimiz ile birlikte Nikon’un 100. kuruluş yılını kutladık.
Organizasyonumuz Hilton Bosphorus Otel’de yapılan toplantının ardından Fransız Sarayı‘nda gala gecesi ile son buldu
Katılan müşterilerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

SAĞLIKLI GÖRÜŞ İÇİN İPUÇLARI

Gözlerinizi kapatın

Ellerinizi ısınana kadar ovuşturun ve gözlerinize baskı uygulamadan ellerinizle kapatın. Gözlerinizi 2-3 dakika kadar kapalı tutun. Karanlık, gözlerinizin bilgisayar ekranının parlaklığından kaynaklanan yorgunluğunu alacaktır.

  • Sıklık :Her 30 dakikada bir
  • Nerede :