Nikon Farkı

Optik sektöründe adı “dünyanın en iyi camları” ile eş anlamlı olan Nikon, kıtaları aşarak dünyanın her yerinde kullanıcıların görüş ihtiyaçlarına en güvenilir ve aranan optik ürünlerle yanıt vermektedir.

Nikon'un kurumsal tarihi optik cam üretimi ile 1917 yılı ve sonrasında başlamıştır. 1917'den günümüze kadar devam eden süreçte, kullanıcıların sıkı talepleri Nikon'un  kaliteden ödün vermeyen tutumu ile buluşarak, her zaman eşsiz kalitede ürünler sunmaya devam etmektedir. Bu ruh kuşaktan kuşağa aralıksız olarak aktarılmaktadır.

Kameralardan IC/LCD stepper ve scannerlara, mikroskoplardan teleskoplara her bir Nikon ürününde  optik lens vardır.

Yenilikçiliğe teşvik etmek amacıyla, her bir bölümün araştırma ve geliştirme çalışmaları temel teknolojilerini paylaşacakları ortak bir platformda toplanmıştır: Nikon Core Technology Center, opto-elektronik ve hassas teknolojilere odaklanmıştır. Nikon'un Ar-Ge faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen burayı ziyaret ediniz.

Kalite söz konusu olduğunda

Yıllar içinde Nikon, en yıpratıcı koşullarda dahi üstün performansından taviz vermediğini kanıtlamıştır. Dondurucu soguktaki görevlerden, uzayın  öngörülemeyen çevreye koşullarına kadar gerçekleştirdiği tüm görevlerinde Nikone kalitesi ile efsanevi marka statüsünü kazanmıştır. Kullanım koşullarınız ne olursa olsun Nikon camlarınızdan aşağıda yer alan özellikleri her zaman karşılayabilirsiniz:

  • Üstün optik performans ve güvenilirlik
  • En son optik yenilikler
  • Eşsiz kalite ve dayanıklılık

Nikon optik camlarını tercih ederek tutkunun ve kaliteli görenlerin dünyasına hoşgeldiniz!